Servis


Çekici ve römorkların her türlü bakım hizmetinde tercihiniz arasında bulunması gereken Artıfe ServisOne Ticari Araçlar uzman ve deneyimli kadrosu ile hadımköy merkez servis olmak üzere İzmit, Şekerpınar ve bursa şubelerinde müşterilerine hizmet vermektedir.
ServisOne, uzman kadrosu teknik donanımı ile yoldan önce ve yoldan sonra sizin yanınızdadır.

Servis hizmetlerinde çekiciler ve römorkları için Aylık ücretli Bakım Onarım Anlaşması ile Nakliyecilere sorunsuz ve ekonomik hizmet veriyoruz. Bu anlaşmanın temel amacı, araçların bakım ve onarımı için kullanılan iş gücü ve maddi kaynaklardan tasarruf sağlamak Nakliyecilerin esas işlerine odaklanıp araç başına düşen maliyetlerini önceden  elirleyebilmesi ile müşteri memnuniyetini arttırmaktır. Bu anlaşma ile Nakliyeciler araçlarının hiçbir sorunu ile uğraşmayacak, bakım atölyesi, depo stoğu, satınalma araştırması olmayacak ve muhasebe kayıtları azalacaktır..

Yetkili servisi olduğumuz;

KOLUMAN , SCHMITZ, OTOKAR, KRONE treyler üreticilerinin ve BPW, WABCO, KNORR BREMSE,BPW,SAF-HOLLAND markalarının tüm bakım ve onarımları, garanti kapsamında yapılabilmektedir.

Modern, profesyonel ve piyasadaki en kaliteli raspa ve boya tesisleri, Kaporta ve Boya Hizmetleri (Tüm üst yapı tamirat ve tadilat işlemleri),

Şasi tamirleri ve ilaveleri, ServisOne servislerimizde yapılmaktadır.

ÜST YAPI GRUBU

Tenteli Treyler üst yapısı
Kapalı Tekstil kasa üst yapısı
Frigorofik Treyler üst yapısı
Kasa İmalatı

FREN GRUBU

ServisOne’ da  Disk balata değişimi, disk torna,  fren körüğü değişimi, ebs abs sistemleri, son teknoloji ekipmanlar ve eğitimli personeli ile bakım onarım ve tamir işi yapılmaktadır.

ROLL TEST-Fren uyumluluğu test cihazı ve ayar tesisi ile frenlerin çekici ile uyumu ve balataların dengeli aşınmasının sağlanması

ELEKTRİK GRUBU

Servisimizin uzman ve eğitimli kadrosu aracınızda oluşacak elektrik arızalarının onarımını sağlar.

MEKANİK GRUBU

ServisOne’ da  Disk balata değişimi, disk torna, fren körüğü değişimi, wabco sistemleri, çekici motor bakımları son teknoloji ekipmanlar ve eğitimli personeli ile bakım onarım ve tamir işi yapılmaktadır.

KAPORTA GRUBU

ServisOne ‘da ağır hasarlı araç tamir işlemlerine kadar tüm hizmetler verilebilmektedir.

BOYA GRUBU

ServisOne’da 5 metre genişliğinde 17 metre uzunluğunda ve 5 metre yüksekliğindeki 2 bölmeden oluşan boya fırınımız, gereksinimi olan parçaların kolaylıkla işlem görmesine imkan vermektedir.

MOBİL TIR, ÖZEL PROJE, TASARIM VE İMALAT

Her gün aynı yerde aynı kişilere satış yapmak zordur. Mobil araç çözümlerimiz ile istediğiniz yerde ve zamanda çok daha geniş kitlelere ulaşmanız mümkün. Sahip olduğunuz eski aracınızı veya yeni satın alacağınız aracınızı işinize ya da pazarlamanıza uygun tasarlayıp özel imalat treylere dönüştürüyoruz.

RANDEVU TALEBİ

Randevu  talebinizi oluşturarak işlerinizi hızlı hale getirip, bekleme sürenizi kısaltabilirsiniz.

7/24 YOL YARDIM HATTI
……………….ServisOne numarası ile bize daima ulaşabilirsiniz


Lütfen bize sorularınızı, yorumlarınızı ve önerilerinizi göndermekten çekinmeyin. Her e-postayı okuyoruz ve sizin fikirleriniz önemsiyoruz.